14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BOCCE TURNUVASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

      Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğinin (SerGenç) hazırlamış olduğu Genç, Engelli, Yaşlı Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında Genç ve Engellilerle Bocce Turnuvası düzenlemiştir.       Turnuva sonunda dereceye girenlerin ödülleri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan […]
Genel - 2 Temmuz 2021 09:08 A A
      Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğinin (SerGenç) hazırlamış olduğu Genç, Engelli, Yaşlı Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında Genç ve Engellilerle Bocce Turnuvası düzenlemiştir.
      Turnuva sonunda dereceye girenlerin ödülleri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Müdür Yardımcısı Bilal Erdoğan ve Gençlik ve Spor Hizmetler İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin tarafından takdim edildi.
      Dernek yetkilileri yaptıkları açıklamada, ilerleyen günlerde Yaşlılarla da Bocce turnuvasının yapılacağını bildirdiler. Açıklamada ayrıca, katkılarından dolayı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğüne teşekkür ederiz denildi.
Genel - 09:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.