reklam
reklam
DOLAR 31,0084 % 0.3
EURO 33,5544 % 0.28
STERLIN 39,1336 % 0.22
FRANG 35,2086 % 0.36
ALTIN 2.016,14 % 0,20
BITCOIN 1.605.601 0.118
reklam

BİRLİKSPOR’DA ENGİN OĞUZ KOÇU DÖNEMİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
BİRLİKSPOR’DA ENGİN OĞUZ KOÇU DÖNEMİ
reklam

Türkiye Voleybol Federasyonu 2020-2021 sezonu 2.lig Erkekler 2.grupta mücadele eden Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü, birinci devrede yaşanan kötü gidişe dur demek için antrenör ve oyuncu değişikliğine gitti.
Sporculuk kariyeri boyunca Süper Lig başta olmak üzere 1. ve 2. Liglerde Çankırı’yı temsil eden Engin Oğuz Koçu ile Çankırı Birlikspor kulübü 1.5 yıllık anlaşma imzaladı.
İlk yarıdaki kadrosundan 6 oyuncu ile yollarını ayıran, Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor ikinci yarıya yapacağı yeni transferlerle devam edeceğini bildirdi.
Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Takımıyla yaptığı anlaşmadan dolayı mutlu olduğunu belirten Engin Oğuz Koçu “ Öncelikle şehrimizi 2. Lig’de temsil eden bir Çankırı takımının olmasını çok önemsiyorum. Zaten, Çankırı salon sporlarında uzun yıllar mahrum kalmıştı. Ve birlileri girişimde bulunarak bu eksikliğimizi gidermeye çalışmış. Bizimde voleybol camiası olarak elimizi taşın altına koymamız gerektiğini düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle takımımızı en iyi yerlere taşımak için verilen bu fırsatı değerlendirmeye çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. İkinci devrede iyi işler yapmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım ”dedi.
Çok güzel hedeflerle yola çıktıklarını fakat birinci devrede istedikleri sonuçları elde edemediklerini belirten Çankırı Birlikspor Kulüp Başkanı Talip Dönmez “ Yeni antrenörümüz ve yeni sporcularımızın takımımız için hayırlı olmasını ve yüzümüzü ağartmalarını temenni ederek, konuşmama başlamak istiyorum. Bizler kulüp yöneticileri olarak, hep birlikte Çankırı’yı temsil etmenin gayesi ve amacı içerisinde olduk. İyi hayal ve temennilerle yola çıktık. İlk senemizde büyük bir cesaretle 2.lig’e katıldık. Fakat ilk devre işler istediğimiz gibi gitmedi. Kulübümüzün geleceğini gözeterek radikal karar aldık. Antrenör ve sporcu değişikliğine gittik. İnşallah yeni bir sayfa açtığımızı düşünüyorum. Sezonu en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz ”dedi.

reklam

YORUM YAP