13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BİRLİKSPOR MORAL YEMEĞİNDE BULUŞTU

Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler Voleybol müsabakalarında Çankırı Şampiyonu olan Çankırı Birlik Spor yemekte buluştu. 2022-2023 sezonunda Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler olmak üzere iki ayrı kategoride şampiyon olan Birlik Spor altyapı takımlarına, Yönetim Kurulu Üyelerinin katkılarıyla teşekkür yemeği verildi. Koç Otel’de düzenlenen yemeğe voleybolcular eksiksiz katıldı. Kutlama ve moral niteliği taşıyan iftar yemeği, 07-08-09 […]
Genel - 28 Mart 2023 13:46 A A

Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler Voleybol müsabakalarında Çankırı Şampiyonu olan Çankırı Birlik Spor yemekte buluştu. 2022-2023 sezonunda Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler olmak üzere iki ayrı kategoride şampiyon olan Birlik Spor altyapı takımlarına, Yönetim Kurulu Üyelerinin katkılarıyla teşekkür yemeği verildi. Koç Otel’de düzenlenen yemeğe voleybolcular eksiksiz katıldı.

Kutlama ve moral niteliği taşıyan iftar yemeği, 07-08-09 Nisan 2023 tarihlerinde Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Küçük Erkekler Grup müsabakaları öncesi büyük bir moral oldu. Bartın, Çorum, Ankara ve Bilecik takımlarıyla mücadele edecek olan Çankırı Birlikspor oyuncuları düzenlenen yemekte, gruplardan çıkarak Çankırı’yı Türkiye Şampiyonlarında temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarının sözünü verdiler.

EMRE CAN DEMİREL’E 6000 TL ÖDÜL

Koç Otel’de verilen yemeğe Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Birlik Spor Kulübü Başkanı Talip Dönmez, Spor Şube Müdürü Seyfettin Turan, Voleybol İl Temsilcisi Abdulkadir Bostan, Birlik Spor Yönetim Kurulu Üyeleri, Voleybol Antrenörleri, Güreş Antrenörü Seyfettin Karadeniz ve Birlik Spor’un Milli Güreşçisi Emre Can Demirel katıldı. Yemekte, U-23 kategorisinde Türkiye İkincisi olan Emre Can Demirel’e Yönetim Kurulu Üyeleri Sabri Ceylan, Osman Uzgören ve Cahit Yaman tarafından toplam 6.000 TL ödül takdim edildi.

Genel - 13:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.