14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BİRLİKSPOR BAŞKANI TALİP DÖNMEZ: “DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ”

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü 2.Lig 2.Grup Erkekler Voleybol Liginin 1 . haftasında konuk olduğu Ziraat Bankkart deplasmanından 3-1 mağlup ayrıldı. 22-24 sayı üstünlüğü yakalayan Çankırı temsilcisi, rakibine arka arkaya 4 sayı vererek talihsiz bir şekilde ilk seti rakibine hediye etti. Birinci setin şokunu atlatamayan Çankırı Birlikspor 2. seti’ de 25-17 mağlup tamamladı. 3. sette […]
Çankırı - 11 Kasım 2020 11:55 A A

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü 2.Lig 2.Grup Erkekler Voleybol Liginin 1 . haftasında konuk olduğu Ziraat Bankkart deplasmanından 3-1 mağlup ayrıldı. 22-24 sayı üstünlüğü yakalayan Çankırı temsilcisi, rakibine arka arkaya 4 sayı vererek talihsiz bir şekilde ilk seti rakibine hediye etti.

Birinci setin şokunu atlatamayan Çankırı Birlikspor 2. seti’ de 25-17 mağlup tamamladı. 3. sette daha derli toplu oynayan Birlikspor güçlü rakibi karşısında 22-25 kazanarak durumu 2-1’e getirdi. Son virajda ise beklentinin altında bir performans gösteren Turuncu Siyahlılar 25-16 sayı üstünlüğü yakalayan Ziraat Bankkart takımına ilk maçında kaybetti.

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü Başkanı Talip Dönmez karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada “ Galibiyet parolasıyla çıktığımız ilk maçtan mağlup ayrıldık. İlk maçları kestirmek çok zor. Uyum süreci ve müsabaka atmosferini yakalamak zaman alıyor. İlk maçımızda yılların köklü kulübü Ziraat Bankkart ile oynamakta önemli bir sınavdı ve bunu göz ardı etmemek lazım. İyi bir takıma sahip olduğumuzu ve galibiyet serisi ile  bu kaybımızı telafi edeceğimize yürekten inanıyorum. Önümüzdeki haftalarda bunu hep birlikte göreceğiz. Daha yolun başındayız. ” dedi.

Çankırı - 11:55 A A
BENZER HABERLER