-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BİRLİKSPOR 3 PUAN İSTİYOR

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig Erkekler 3.gurupta mücadele eden Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor, pazar günü Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda saat 14.00’da karşılacağı Ankara Barosu’nu mağlup ederek, 3 puan almak istiyor. Bu maç öncesi 9 puanla 3. sırada yer alan Turuncu-Siyahlılar, aynı puanla 2. sırada yer alan Maliye İhtisas Kulübünün üstüne çıkmak istiyor. Her takımın her […]
Genel - 13 Ocak 2023 15:04 A A

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig Erkekler 3.gurupta mücadele eden Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor, pazar günü Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda saat 14.00’da karşılacağı Ankara Barosu’nu mağlup ederek, 3 puan almak istiyor.

Bu maç öncesi 9 puanla 3. sırada yer alan Turuncu-Siyahlılar, aynı puanla 2. sırada yer alan Maliye İhtisas Kulübünün üstüne çıkmak istiyor.

Her takımın her takımı yenebileceği bir grupta mücadele ettiklerini söyleyen Teknik Direktör Halil Yüceer, “Bu yüzden kolay maç yok. Puan aslanın ağzında. Üç puanı almak için bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Oyuncularıma güveniyorum. Devre arasını iyi değerlendirdik. Yaptığımız hazırlık maçları ve antrenmanlarda oyuncularımın arzulu ve istekli olduklarını gördüm. Pazar günü taraftarlarımızı, evlerine memnun göndermek için elimizden geleni yapacağız. O yüzden; Hasan Fehmi Gökşen’de Buluşalım”diyerek Voleybol tutkunlarını oynayacakları maça davet etti.

Genel - 15:04 A A
BENZER HABERLER