Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“BİR TATİL EĞLENCESİ” ESENTEPE’DE

Çankırı Belediyesi, eğlenceyi Esentepe Mahallesi’ne taşıyor. Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, atölye çalışmalarının eğlenceli yüzünü “Bir Tatil Eğlencesi” ile Esentepe’de yaşayan çocukların ayağına götürüyor. Yaz ve kış atölyeleri ile büyük rağbet gören Belediye Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, drama, müzik, zekâ oyunları, robot, resim ve müzik etkinlikleri ile Esentepe’deki çocukları buluşturmaya hazırlanıyor. Esentepe Kültür Merkezi’nde […]
Çankırı - 27 Temmuz 2023 16:16 A A

Çankırı Belediyesi, eğlenceyi Esentepe Mahallesi’ne taşıyor. Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, atölye çalışmalarının eğlenceli yüzünü “Bir Tatil Eğlencesi” ile Esentepe’de yaşayan çocukların ayağına götürüyor.

Yaz ve kış atölyeleri ile büyük rağbet gören Belediye Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, drama, müzik, zekâ oyunları, robot, resim ve müzik etkinlikleri ile Esentepe’deki çocukları buluşturmaya hazırlanıyor. Esentepe Kültür Merkezi’nde 31 Temmuz Pazartesi- 11 Ağustos Cuma tarihleri arasında düzenlenecek “Bir Tatil Eğlencesi” etkinliği için kayıtlar alınmaya başladı. 7-10 yaş aralığındaki çocuklara yönelik düzenlenen uygulamalı etkinliklerin kontenjan ile sınırlı olduğu bildirildi.

Çankırı - 16:16 A A
BENZER HABERLER