13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BİR GÜN UYANDIĞINDA BU ŞEHRİN BELEDİYE BAŞKANI OLSAN İLK NE YAPARDIN?

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile 4. sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Ali Fuat Şahin ile sohbet gerçekleştirdi. Soru cevap şeklinde ilerleyen sohbette hayat hakkında konuşuldu. 23 Nisan etkinliği kapsamında 51 yaşındaki Başkan Esen ile Belediye Çocuk Meclisi Üyesi 10 yaşındaki Ali Fuat Şahin, Başkanlık makamında gerçekleşen […]
Çankırı - 22 Nisan 2021 12:12 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile 4. sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Ali Fuat Şahin ile sohbet gerçekleştirdi. Soru cevap şeklinde ilerleyen sohbette hayat hakkında konuşuldu.

23 Nisan etkinliği kapsamında 51 yaşındaki Başkan Esen ile Belediye Çocuk Meclisi Üyesi 10 yaşındaki Ali Fuat Şahin, Başkanlık makamında gerçekleşen karşılıklı sohbette birbirlerine aynı soruları sordu. Hayat üzerine yapılan sohbet, Şahin’in soru ve cevapları ile renkli görüntülere sahne oldu. Esen’in “Bir gün uyandığında bu şehrin Belediye Başkanı olsan ilk ne yapardın?” sorusuna “Her mahalleye park yapardım.” cevabını veren Ali Fuat, sohbetin sonunda Esen’den hayat ile ilgili bir tavsiye istedi. Esen, öncelikle ailesine ve milletine faydalı, vatanını seven erdemli bir insan olmak gerektiğini söyleyerek hayallere ve isteklere kavuşmak için çok çalışılması gerektiğini vurguladı.

 Meraklı Sorular Makam Koltuğunda Devam Etti

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, sohbet sonrasında Başkanlık koltuğunu Ali Fuat Şahin’e devretti. Şahin’in merak ettiği sorular, koltukta da devam etti. Esen, Şahin’in tüm sorularına içtenlikle cevap verdi.

Sohbet sonrası Ali Fuat Şahin’e oyuncak ve Türk bayrağı hediye eden Esen, “Çankırı’nın başarılı ve zeki çocukları ile bir araya gelmek bizleri de motive ediyor.” diyerek ziyaretinden dolayı Şahin’e teşekkür etti.

Çankırı - 12:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.