-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BENZİNE BU GECE BİR ZAM DAHA

Uluslararası piyasalarda yaşanan dalgalanmalar, vatandaşa zam yağmuru olarak yansımaya devam ediyor. Dövizdeki önlenemeyen baş döndürücü artışlar, akaryakıt fiyatlarında sürekli artışlara neden oluyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) bu akşam duyurduğu son habere göre benzine bu gece yarısından itibaren yine zam var. EPGİS’in açıklamasında “17/12/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 56 KRŞ/LT […]
Ekonomi - 16 Aralık 2021 19:32 A A

Uluslararası piyasalarda yaşanan dalgalanmalar, vatandaşa zam yağmuru olarak yansımaya devam ediyor. Dövizdeki önlenemeyen baş döndürücü artışlar, akaryakıt fiyatlarında sürekli artışlara neden oluyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) bu akşam duyurduğu son habere göre benzine bu gece yarısından itibaren yine zam var.

EPGİS’in açıklamasında “17/12/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 56 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denilirken, motorin ve LPG için henüz bir zam açıklaması yapılmadı.

Ekonomi - 19:32 A A
BENZER HABERLER