17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BENZİNDE FİYATLAR BİR İLERİ BİR GERİ

Dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzin litre fiyatlarına yapılan zammın ardından bu gece yarısından itibaren geçerli olacak yeni bir indirimin daha geliyor. Petrol üreten ülkelerin anlaşmazlığı yüzünden dünya petrol fiyatlarındaki düşüş devam ediyor. Benzin litre satış fiyatında dün gece yapılan 7 Kuruş’luk zammın ardından 25 Kuruş’luk bir indirime gidiliyor. Bu geceden itibaren geçerli […]
Genel - 17 Mart 2020 14:57 A A

Dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzin litre fiyatlarına yapılan zammın ardından bu gece yarısından itibaren geçerli olacak yeni bir indirimin daha geliyor.

Petrol üreten ülkelerin anlaşmazlığı yüzünden dünya petrol fiyatlarındaki düşüş devam ediyor. Benzin litre satış fiyatında dün gece yapılan 7 Kuruş’luk zammın ardından 25 Kuruş’luk bir indirime gidiliyor. Bu geceden itibaren geçerli olacak indirim motorin ve LPG fiyatlarına yansıtılmıyor.

Son bir haftada benzin fiyatlarında yapılan üst üste indirimlerle toplamda 1 Lira 11 Kuruş ucuzlayan benzin fiyatları motorinin altına düşmüş ancak dün gece yapılan 7 Kuruş’luk zamla motorinin birkaç Kuruş üzerine çıkmıştı. Bu gece yarısından itibaren yapılacak 25 Kuruş’luk indirimle, benzin fiyatı motorin fiyatının daha da altına inecek.

Genel - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.