24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BENZİN VE MOTORİNE SAVAŞ ZAMMI

Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren savaş, dolar ve petrol fiyatlarında ani artışlara neden oluyor. Brent petrol varil fiyatının 100 doları aşarak son 8 yılın yüksek seviyesine çıkması, Doların ise 14 Lira sınırını aşması ülkemizde de akaryakıt fiyatlarında yeni zamları beraberinde getirdi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bugün akşam saatlerinde yaptığı bir […]
Ekonomi - 25 Şubat 2022 20:17 A A

Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren savaş, dolar ve petrol fiyatlarında ani artışlara neden oluyor. Brent petrol varil fiyatının 100 doları aşarak son 8 yılın yüksek seviyesine çıkması, Doların ise 14 Lira sınırını aşması ülkemizde de akaryakıt fiyatlarında yeni zamları beraberinde getirdi.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bugün akşam saatlerinde yaptığı bir son dakika açıklamasıyla benzin ve motorinin pompa satış fiyatlarında yapılacak zammı duyurdu. Buna göre bu gece yarısından itibaren benzin litre fiyatına 1 Lira 61 Kuruş, motorin litre fiyatına ise 1 Lira 51 Kuruş zam yapılacak.

Zamdan etkilenmek istemeyen vatandaşların akaryakıt istasyonlarının önünde uzun kuyruklar oluşturduğu da gelen haberler arasında.

Ekonomi - 20:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.