20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BENZİN VE MOTORİNDE İKİNCİ İNDİRİM

Araç sahiplerine bir güzel haber daha geldi. Benzin ve motorinin pompa fiyatlarında ikinci bir indirim yapıldı. Dün yapılan indirimin ardından bugün de benzinin litre fiyatında 10 kuruş, motorinin litre fiyatında ise 13 kuruş indirim gerçekleştirileceği duyuruldu. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamada, “29 Ocak Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere benzinde 10, motorinde […]
Genel - 28 Ocak 2020 17:56 A A

Araç sahiplerine bir güzel haber daha geldi. Benzin ve motorinin pompa fiyatlarında ikinci bir indirim yapıldı. Dün yapılan indirimin ardından bugün de benzinin litre fiyatında 10 kuruş, motorinin litre fiyatında ise 13 kuruş indirim gerçekleştirileceği duyuruldu.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamada, “29 Ocak Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere benzinde 10, motorinde 13 kuruş pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” denildi. İndirim pompa fiyatlarına bu gece itibariyle yansıyacak.

Dün yapılan ve bugünden itibaren geçerli olan inidirim benzinde 23 kuruş, motorinde de 21 kuruş olarak duyurulmuştu. Bugün yapılan ve yarından itibaren geçerli olacak indirimle birlikte benzinde toplamda 33 kuruş, motorinde ise toplamda 34 kuruşluk bir indirim yapılmış oldu.

Genel - 17:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.