-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BENZİN MOTORİN VE LPG’YE ZAM ÜSTÜNE ZAM

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bugün yaptığı açıklamayla bu geceden itibaren benzin ve motorin pompa fiyatlarında uygulanacak olan yeni zammın haberini verdi. Bilindiği üzere 26 Şubat’ta yapılan benzinde 1.61 TL, motorinde ise 1.51 TL’lik zammın ardından dün yapılan benzinde 23 Kuruş, motorinde ise 96 Kuruş indirim kafaları karıştırmıştı. LPG’de ise dünkü 33 […]
Ekonomi - 2 Mart 2022 19:34 A A

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bugün yaptığı açıklamayla bu geceden itibaren benzin ve motorin pompa fiyatlarında uygulanacak olan yeni zammın haberini verdi. Bilindiği üzere 26 Şubat’ta yapılan benzinde 1.61 TL, motorinde ise 1.51 TL’lik zammın ardından dün yapılan benzinde 23 Kuruş, motorinde ise 96 Kuruş indirim kafaları karıştırmıştı.

LPG’de ise dünkü 33 Kuruşluk zammın ardından bugünden itibaren geçerli olmak üzere 61 Kuruş daha zam yapılmış, LPG pompa fiyatlarında herhangi bir indirim yapılmamıştı.

EPGİS’ten gelen son açıklamaya göre bu geceden itibaren benzin pompa fiyatlarında 88 Kuruş, motorin pompa fiyatlarında ise 1 Lira 51 Kuruş yeni bir zam kararı alındı. Açıklamada yeni zamların tamamının pompa fiyatlarına yansıtılacağı da bildirildi.

Ekonomi - 19:34 A A
BENZER HABERLER