13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BENZİN-MOTORİN VE LPG’YE ZAM GELİYOR

Gelen bir son dakika haberine göre benzin, motorin ve LPG’ye bu gece yarısından itibaren yeni bir zam yapılması gündemde. Geçen haftaki indirimin ardından bu gece yapılacak olan zam haberi araç sahiplerini üzdü. Bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansıtılacak olan fiyat artışları benzinde 11 kuruş, motorinde 10 kuruş LPG’de ise 32 kuruş şeklinde olacak. Geçtiğimiz […]
Genel - 1 Temmuz 2020 16:20 A A

Gelen bir son dakika haberine göre benzin, motorin ve LPG’ye bu gece yarısından itibaren yeni bir zam yapılması gündemde. Geçen haftaki indirimin ardından bu gece yapılacak olan zam haberi araç sahiplerini üzdü.

Bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansıtılacak olan fiyat artışları benzinde 11 kuruş, motorinde 10 kuruş LPG’de ise 32 kuruş şeklinde olacak.

Geçtiğimiz günlerde uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarında yaşanan gerileme sonrasında benzinde iki, motorinde ise bir defa indirim yapılmıştı. Bu hafta ise yine uluslararası piyasalarda akaryakıt fiyatlarındaki artış gerekçe gösterilerek benzin-motorin-LPG üçlüsünde yeni bir fiyat artışı yapılacağı söyleniyor.

Genel - 16:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.