-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYEDEN ONLINE REGAİB KANDİLİ PROGRAMI

Çankırı Belediyesi, Regaib Kandilini online program ile kutlayacak. İmraniye Camii Müezzini Satılmış Akyol’un konuşmacı olarak yer alacağı kandil programı, 3 Şubat Perşembe günü saat 21.00’de T.C. Çankırı Belediyesi Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Üç ayların müjdecisi olarak bizleri Ramazan ayına ulaştıran Recep ayının ilk kandil gecesi olan Regaib Kandili’nin başta […]
Çankırı - 2 Şubat 2022 18:19 A A

Çankırı Belediyesi, Regaib Kandilini online program ile kutlayacak. İmraniye Camii Müezzini Satılmış Akyol’un konuşmacı olarak yer alacağı kandil programı, 3 Şubat Perşembe günü saat 21.00’de T.C. Çankırı Belediyesi Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Üç ayların müjdecisi olarak bizleri Ramazan ayına ulaştıran Recep ayının ilk kandil gecesi olan Regaib Kandili’nin başta hemşehrilerim olmak üzere Türk-İslam âlemine barış, huzur, kardeşlik, mutluluk, bolluk, bereket ve sağlık getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” diyerek herkesi programı izlemeye davet etti.

Çankırı - 18:19 A A
BENZER HABERLER