Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ EĞİTİME YANSIDI

Çankırı’da Belediye’nin ve Üniversite’nin farklı platformlarda yaptığı iş birlik eğitim alanına da yansıdı. Çankırı Belediyesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 3. sınıf öğrencilerine alanlarında seminer verdi. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen seminerde öğrencilere imar bilgileri, plan yapım aşamaları, coğrafi bilgi sistemleri ve Çankırı Belediyesi’nin yakın zamanda halka açtığı kent bilgi sistemi hakkında bilgiler verildi. Belediye İmar […]
Çankırı - 3 Ocak 2023 15:30 A A

Çankırı’da Belediye’nin ve Üniversite’nin farklı platformlarda yaptığı iş birlik eğitim alanına da yansıdı. Çankırı Belediyesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 3. sınıf öğrencilerine alanlarında seminer verdi. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen seminerde öğrencilere imar bilgileri, plan yapım aşamaları, coğrafi bilgi sistemleri ve Çankırı Belediyesi’nin yakın zamanda halka açtığı kent bilgi sistemi hakkında bilgiler verildi.

Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından verilen seminere katılan geleceğin peyzaj mimarları, uygulanmış projeler ve planlar üzerinden açık ve yeşil alanlar hakkında bilgi aldı. Belediye’nin imar ve peyzaj alanında yaptığı çalışmaları da inceleyen öğrencilere iş hayatına yönelik önemli tavsiyeler de verildi.

Çankırı - 15:30 A A
BENZER HABERLER