17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISINDA YENİ KARARLAR ALINDI

Çankırı Belediye Meclisi Eylül Ayı 1. Birleşim 1. Oturum Toplantısı Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanlığında toplandı. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda görüşülen maddeler, katılımcıların oy birliği ile meclisten geçti. Toplantıda;  imar komisyon raporları hakkında Meclis Üyelerine bilgi verilerek gündem ve gündem dışı konular oy birliği ile onaylandı. […]
Çankırı - 5 Eylül 2020 10:41 A A

Çankırı Belediye Meclisi Eylül Ayı 1. Birleşim 1. Oturum Toplantısı Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanlığında toplandı. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda görüşülen maddeler, katılımcıların oy birliği ile meclisten geçti.

Toplantıda;  imar komisyon raporları hakkında Meclis Üyelerine bilgi verilerek gündem ve gündem dışı konular oy birliği ile onaylandı. Onaylanan konular arasında Taş Mescit Parkı’na yapılan büfe ve çay bahçesinin beş yıllığına kiralanması için Belediye Encümenine yetki verilmesi de yer aldı.

Çankırı - 10:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.