-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE BİRİMLERARASI FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ OLDU

Çankırı Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası final maçı ile son buldu. Destek Hizmetleri ile Zabıta Müdürlüğü arasında oynanan karşılaşmanın galibi, 8-3 skor ile Zabıta Müdürlüğü oldu. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, tüm takım oyuncularını ve Hakemi tebrik ederek ilk üçe giren takımlara kupalarını ve hediyelerini takdim etti. Belediyenin düzenlediği Birimler Arası Futbol Turnuvasına dostluk görüntüleri […]
Genel - 31 Aralık 2021 15:18 A A

Çankırı Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası final maçı ile son buldu. Destek Hizmetleri ile Zabıta Müdürlüğü arasında oynanan karşılaşmanın galibi, 8-3 skor ile Zabıta Müdürlüğü oldu. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, tüm takım oyuncularını ve Hakemi tebrik ederek ilk üçe giren takımlara kupalarını ve hediyelerini takdim etti.

Belediyenin düzenlediği Birimler Arası Futbol Turnuvasına dostluk görüntüleri damgasını vurdu. Final karşılaşmasında kıyasıya mücadele eden Destek Hizmetleri takımından bir oyuncunun sakatlanması üzerine Zabıta Müdürlüğü takımı da kendi isteği ile bir oyuncusunu oyundan çıkartarak güzel bir fair-play örneği sergiledi. Final heyecanının doruklarda yaşandığı maçı Başkan Esen ile birlikte Meclis Üyeleri ve birim müdürleri de takip etti. Zabıta Müdürlüğü Futbol Takımı, attığı sekiz gol ile şampiyon olarak finale adını yazdırdı. Destek Hizmetleri ikinci olurken Temizlik İşleri Müdürlüğü de üçüncü oldu. Bol gollü geçen Turnuva, Esen’in tatlı ikramı ile son buldu.

Genel - 15:18 A A
BENZER HABERLER