Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BEKLENEN TABLO

      Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nu makamında ağırladı. Milletvekili Çivitcioğlu ve Başkan Esen, belediye çalışmaları ve projeler hakkında istişare etti. AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye hizmetleri ile ilgili bilgi veren Esen, ortak akıl ile hareket edildiği zaman kazananın […]
Çankırı - 25 Eylül 2020 16:53 A A

      Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nu makamında ağırladı. Milletvekili Çivitcioğlu ve Başkan Esen, belediye çalışmaları ve projeler hakkında istişare etti.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye hizmetleri ile ilgili bilgi veren Esen, ortak akıl ile hareket edildiği zaman kazananın daima Çankırı olacağını belirtti. El birliği ile Çankırı’yı marka bir kent haline dönüştürmeye çalıştıklarını söyleyen Esen, nazik ziyaretinden dolayı Milletvekili Çivitcioğlu’na teşekkür etti.

Konukseverliğinden dolayı Esen’e teşekkür eden Çivitcioğlu, yerel yönetimin Ankara’daki eli, kolu, sesi, kulağı olmaya devam edeceklerini ve Çankırı’nın hedeflerinin hayata geçirilmesi için istikrarla çalışmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Çankırı - 16:53 A A
BENZER HABERLER