29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAYRAMÖREN’DEKİ YANGINDA 3 EV VE 1 SAMANLIK KÜL OLDU

Bayramören ilçesine bağlı Karataş köyünde 23 Ağustos Çarşamba günü (bugün) öğlen saatlerinde çıkan yangında alevlere teslim olan 3 ev ve 1 samanlık kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile kısa zamanda kontrol altına alınan yangın daha fazla zarara yol açmadan söndürüldü. Karataş köyü mezarlığı yakınlarında otların tutuşmasıyla başlayan yangın hızla ilerledi ve çevredeki evlere […]
Çankırı - 23 Ağustos 2023 21:44 A A

Bayramören ilçesine bağlı Karataş köyünde 23 Ağustos Çarşamba günü (bugün) öğlen saatlerinde çıkan yangında alevlere teslim olan 3 ev ve 1 samanlık kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile kısa zamanda kontrol altına alınan yangın daha fazla zarara yol açmadan söndürüldü.

Karataş köyü mezarlığı yakınlarında otların tutuşmasıyla başlayan yangın hızla ilerledi ve çevredeki evlere sıçradı. Hızla ilerleyen yangına Çerkeş ve Bayramören’den çok sayıda İtfaiye ekibi müdahale etti. Ekiplerin yoğun müdahalesi sonucu söndürülen yangın köydeki 3 ev ve 1 samanlığın küle dönmesine neden oldu.

Bazı incelemelerde bulunmak üzere Çerkeş’te bulunan Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, yangını haber alır almaz programını yarıda keserek Bayramören’e geldi ve Bayramören Kaymakamı Fatmagül Dalmış’la birlikte yangında zarar gören Karataş köyünü ziyaret etti. Yanan evlerin ve ahırın sahibi vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Taşolar, kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çankırı - 21:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.