-3° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

BAYRAMÖREN SEMALARI ŞENLENDİ

Bayramören Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Çankırı Sportif Havacılık Kulübü İşbirliği ile tertiplenen Bayramören XC Open 2022 Yamaç Paraşütü Mesafe Yarışması 03.07.2022 Pazar günü hava şartlarının elverişli olmasıyla birlikte 1. gününde sorunsuz bir şekilde başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çankırı Valiliği ile Türkiye Hava Sporları Federasyonun desteğiyle düzenlenen yarışmaya Türkiye, Almanya, Ukrayna ve […]
Çankırı - 4 Temmuz 2022 13:14 A A

Bayramören Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Çankırı Sportif Havacılık Kulübü İşbirliği ile tertiplenen Bayramören XC Open 2022 Yamaç Paraşütü Mesafe Yarışması 03.07.2022 Pazar günü hava şartlarının elverişli olmasıyla birlikte 1. gününde sorunsuz bir şekilde başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çankırı Valiliği ile Türkiye Hava Sporları Federasyonun desteğiyle düzenlenen yarışmaya Türkiye, Almanya, Ukrayna ve İran’dan gelen 41 paraşütçü katıldı. Kuzey Kalkış Pisti’nden havalanan paraşütçüler Atkaracalar ilçesi Çardaklı Beldesi’ndeki gol bölgesine iniş yaptılar.

Programda, Bayramören Kaymakamı Tuncay Karataş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Türk Hava Kurumu Çankırı Sportif Havacılık Kulübü Başkanı Ali Demir ve Survivor’dan tanıdığımız Bayramören ilçesinin güler yüzlü kızı Evrim Keklik hazır bulundular.

Yarışlar, 7 Temmuz’da kupa ve madalya töreni yapıldıktan sona tamamlanacak.

Çankırı - 13:14 A A
BENZER HABERLER