Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAYRAM YAKLAŞTI DENETİMLER ARTTI

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler,  pastanelere ve imalathanelere yönelik denetim gerçekleştirdi. Ramazan ayında denetimlerini arttıran ekipler, halk sağlığına yönelik kontrolleri titizlik ile yürütüyor. Çankırı’da zabıta ekipleri, Ramazan dolayısı ile mesaiyi arttırdı. Şehir merkezinde faaliyet gösteren pasta ve tatlı imalathanelerine yönelik düzenlenen denetimlerde iş yeri açma ve çalışma ruhsatı ile hijyen ve genel kurallara uygunluk […]
Çankırı - 18 Nisan 2022 15:16 A A

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler,  pastanelere ve imalathanelere yönelik denetim gerçekleştirdi. Ramazan ayında denetimlerini arttıran ekipler, halk sağlığına yönelik kontrolleri titizlik ile yürütüyor.

Çankırı’da zabıta ekipleri, Ramazan dolayısı ile mesaiyi arttırdı. Şehir merkezinde faaliyet gösteren pasta ve tatlı imalathanelerine yönelik düzenlenen denetimlerde iş yeri açma ve çalışma ruhsatı ile hijyen ve genel kurallara uygunluk kontrol edildi. Yapılan denetimler sonucunda iki işletmeye cezai işlem uygulandı.

Çankırı - 15:16 A A
BENZER HABERLER