Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan Bayramı münasebeti ile yayınladığı kutlama mesajında Türk-İslam ve Müslüman âleminin bayramını kutlayarak dünyayı tehdit eden corona virüs sebebi ile hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, tedavi görenlere ise acil şifalar diledi. Başkan Esen, mesajında “Pandemi sebebi ile alınan tedbirler kapsamında ülkemizde tam kapanma kararı ile kendimizi ve sevdiklerimizi korumaya […]
Çankırı - 12 Mayıs 2021 10:29 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan Bayramı münasebeti ile yayınladığı kutlama mesajında Türk-İslam ve Müslüman âleminin bayramını kutlayarak dünyayı tehdit eden corona virüs sebebi ile hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, tedavi görenlere ise acil şifalar diledi.

Başkan Esen, mesajında “Pandemi sebebi ile alınan tedbirler kapsamında ülkemizde tam kapanma kararı ile kendimizi ve sevdiklerimizi korumaya adadığımız bir bayram geçirmekteyiz. Ramazan Bayramını sevdiklerimizden ve birbirimizden ayrı geçirmek zorunda kalmamız; daha nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlarımızın garantisi içindir. Çankırı Belediye Başkanı olarak bu bayramı çocuklarından ve torunlarından ayrı geçirmek zorunda kalan kıymetli büyüklerimizin ellerinden, bayram heyecanını eve sığdırmak zorunda kalan yavrularımızın gözlerinden hasret ile öpüyorum. Bu duygu ve düşünceler ile Türk milletinin, Türk İslam âleminin ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramı’nı kutluyor, tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Çankırı - 10:29 A A
BENZER HABERLER