13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’İN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, on bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.  Bir yıldır devam eden salgın sürecinde Ramazan ayına aynı heyecan ve istek ile ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Ramazan ayının şifa veren yönü ile tüm Türk İslam âlemine sağlık getirmesini temennisinde bulundu. Esen, mesajında “Corona virüs […]
Çankırı - 12 Nisan 2021 09:51 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, on bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.  Bir yıldır devam eden salgın sürecinde Ramazan ayına aynı heyecan ve istek ile ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Ramazan ayının şifa veren yönü ile tüm Türk İslam âlemine sağlık getirmesini temennisinde bulundu.

Esen, mesajında “Corona virüs salgını sebebi ile Ramazan ayını buruk karşıladığımız hissiyatına kapılmayalım. Bu süreçte maske, mesafe ve hijyen kurallarına sıkı bir şekilde uyarak Ramazan ayını ailemiz ile birlikte geçireceğimiz güzel vakitler ile telafi edelim. Ramazan ayı, kurtuluş ayıdır ve en kısa zamanda salgından kurtulmayı diliyorum. Her yıl Ramazan ayında daha da arttırdığımız dayanışmamız ve paylaşmamız bu yıl sağlık alanında olsun ki; sevdiklerimize ve özlediğimiz güzel günlerimize geri dönebilelim. Sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur; ruh ve bedenimizden sağlık eksik olmasın.

Dünya olarak mücadelesini verdiğimiz corona virüs salgının bir an önce sona ermesini diliyor, Ramazan ayının hemşehrilerime ve tüm Türk İslam âlemine huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.