20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’İN MİRAC KANDİLİ MESAJI

      Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Miraç Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.  Mesajında sağlık, huzur ve mutluluk temennisinde bulunan Esen, şu ifadelere yer verdi. ”Peygamber Efendimiz’in Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olan Miraç Kandili’nin insanlar arasındaki sevgi, saygı, merhamet, hoşgörü, dostluk, kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmesini diliyorum. Tedbirleri elden bırakmadan, birbirimize vebal olmadan salgın […]
Çankırı - 9 Mart 2021 21:17 A A

      Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Miraç Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.  Mesajında sağlık, huzur ve mutluluk temennisinde bulunan Esen, şu ifadelere yer verdi.

”Peygamber Efendimiz’in Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olan Miraç Kandili’nin insanlar arasındaki sevgi, saygı, merhamet, hoşgörü, dostluk, kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmesini diliyorum. Tedbirleri elden bırakmadan, birbirimize vebal olmadan salgın sürecini el birliği ile atlatmayı ve mesafeleri kontrol etmek zorunda kalmadan sosyalleştiğimiz günlere geri dönmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Türk İslam aleminin mübarek Miraç Kandili’ni kutluyor, Rabbimin Türk milletine her zaman hayırlı kapılar açmasını canı gönülden  diliyorum.”

Çankırı - 21:17 A A
BENZER HABERLER