20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’DEN EĞİTİME DESTEK SÖZÜ

      Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım ve Okul Destek Projeleri kapsamında yer alan çocuklar, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Çocuklar, proje kapsamında bir yıl boyunca yaptıkları etkinliklerin yer aldığı 2021 yılı takvimini Başkan Esen’e hediye etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Esen’den çocuklara destek sözü […]
Eğitim - 27 Ocak 2021 18:06 A A

      Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım ve Okul Destek Projeleri kapsamında yer alan çocuklar, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Çocuklar, proje kapsamında bir yıl boyunca yaptıkları etkinliklerin yer aldığı 2021 yılı takvimini Başkan Esen’e hediye etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Esen’den çocuklara destek sözü geldi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, ekonomik olarak dezavantajlı durumdaki çocukların sosyal gelişimlerini desteklemek ve yeteneklerine göre yönlendirilmelerini sağlamak amacı ile Çankırı’da Okul Destek Projesi’ni yürüttüklerini söyledi. Yıldırım, Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Hizmet Merkezinde okul destek projesi kapsamında proje yılı kapanışı gerekçesi ile bir yıl boyunca sosyal ekonomik destek alan çocuklar ile yapılan etkinliklerden takvim hazırladıklarını ifade etti. Çocukların etkinliklerini içeren takvimi inceleyen Başkan Esen, ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade ederek 2021 yılında da devam edecek olan projeye destek sözü verdi.

Eğitim - 18:06 A A
BENZER HABERLER