-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’DEN ÇOCUKLARA SÜRPRİZ ZİYARET

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Devlet Bahçeli Parkı ve TCDD Açık Hava Müzesinde yer alan Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisinin düzenlediği atölyelere katılan çocukları ziyaret etti. Tanışma etkinliği düzenleyen Başkan Esen, çocuklar ile bol bol sohbet ederek onların hayallerini dinledi. Etkinliğe, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan da eşlik etti. Fatih Sultan Mehmet Çocuk […]
Çankırı - 26 Ekim 2021 15:16 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Devlet Bahçeli Parkı ve TCDD Açık Hava Müzesinde yer alan Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisinin düzenlediği atölyelere katılan çocukları ziyaret etti. Tanışma etkinliği düzenleyen Başkan Esen, çocuklar ile bol bol sohbet ederek onların hayallerini dinledi. Etkinliğe, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan da eşlik etti.

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisinde atölye çalışmalarına katılan 4–13 yaş aralığındaki öğrenciler, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i sınıflarında ağırladı. Bilim, robot, müzik, İngilizce, Türkçe, Resim, Matematik atölyeleri ile bağlama, gitar ve piyano ders çalışmalarını izleyen Esen, eğlenerek öğrenmenin keyfini çocuklar ile birlikte yaşadı. Çocuklar, Esen’e mangala oyununun püf noktalarını öğretti. Esen, çocukların isteklerini de dinledi.

Çankırı - 15:16 A A
BENZER HABERLER