17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Berat Kandili münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Esen, mesajında şu ifadelere yere verdi: “Berat Kandilinin tüm İslam alemine ve insanlığa sağlık, huzur, barış ve kardeşlik  getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.  Son dönemde tüm dünyanın ortak bir tehdidi haline gelen corona virüs salgınından Rabbim hepimizi korusun ve tez zamanda kurtarsın. […]
Çankırı - 7 Nisan 2020 23:10 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Berat Kandili münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Esen, mesajında şu ifadelere yere verdi:

“Berat Kandilinin tüm İslam alemine ve insanlığa sağlık, huzur, barış ve kardeşlik  getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.  Son dönemde tüm dünyanın ortak bir tehdidi haline gelen corona virüs salgınından Rabbim hepimizi korusun ve tez zamanda kurtarsın. Aldığımız önlemler sayesinde şehrimizde ve ülkemizde  sevdiklerimiz ile birlikte huzurla dolaşacağımız günler yakındır.  Berat Kandilinde edeceğimiz duaların beratımız olması dileği ile…Kandilimiz mübarek olsun.”

Çankırı - 23:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.