Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’DEN BELEDİYE PERSONELİNE MASKE DENETİMİ

İçişleri Bakanlığının 81 ile gönderdiği genelge kapsamında pandemi tedbirleri artarak devam ediyor. Çankırı’da Çankırı Valiliği koordinasyonunda yürütülen sıkı önlemler çerçevesinde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, saha denetimlerinin ardından kendi personeline maske ve sosyal mesafe denetimi gerçekleştirdi. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye hizmet binasında görev yapan çalışanlarını ansızın denetledi. Ekibi ile birlikte maske kontrolü […]
Çankırı - 11 Eylül 2020 16:40 A A

İçişleri Bakanlığının 81 ile gönderdiği genelge kapsamında pandemi tedbirleri artarak devam ediyor. Çankırı’da Çankırı Valiliği koordinasyonunda yürütülen sıkı önlemler çerçevesinde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, saha denetimlerinin ardından kendi personeline maske ve sosyal mesafe denetimi gerçekleştirdi.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye hizmet binasında görev yapan çalışanlarını ansızın denetledi. Ekibi ile birlikte maske kontrolü yapan Başkan Esen, Çankırı Devlet Hastanesini ziyaret ederek bilgi aldıklarını ve artan vaka sayılarının endişe verici boyutlara ulaşmaması için tedbirin elden bırakılmaması konusunda çalışanlarını uyardı. Hiçbir vatandaşın kendi ve sevdiklerinin sağlığı ile ilgili sıkıntı yaşamamasını temenni ettiklerini belirten Esen, “Coronaya karşı aldığımız tedbirlerimizi artırarak daha büyük titizlik ile devam ettirmeliyiz. Çankırı, küçük bir yer. Hastanede yatanlar, hastalığa yakalananlar akrabalarımız, komşularımız, arkadaşlarımız. Öyle bir durumdayız ki; koyacağımız mesafe, birbirimize duyduğumuz saygının da bir göstergesi. Personelimize yönelik denetimlerimizde çalışanlarımızın konu ile ilgili duyarlılıklarının ve hassasiyetlerinin arttığını gördük. Kurallara uyulması hepimiz için çok önemli. Hiçbir çalışanımızı ve ailesini zor durumda görmek istemiyoruz. Bu işin üstesinden hep birlikte geleceğiz.” dedi. Esen, corona virüs test sonuçları pozitif olan veya olma durumu bulunan vatandaşları ise karantina sürelerine uymaları konusunda bir kez daha uyardı.

Çankırı - 16:40 A A
BENZER HABERLER