16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’DEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfı 2020–2021 eğitim öğretim yılında üniversite yerleştirme sınavında başarılı olarak Tıp Fakültesini kazanan öğrencileri ödüllendirdi. Öğrencileri Başkanlık makamında ağırlayan Esen,  üstün gayret ve başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti. Öğrenciler ile sohbet eden Başkan Esen, başarılı çocuklara istedikleri fırsatları veren vakıfların olmasının önemli bir avantaj olduğunu […]
Çankırı - 27 Şubat 2021 10:16 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfı 2020–2021 eğitim öğretim yılında üniversite yerleştirme sınavında başarılı olarak Tıp Fakültesini kazanan öğrencileri ödüllendirdi. Öğrencileri Başkanlık makamında ağırlayan Esen,  üstün gayret ve başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti.

Öğrenciler ile sohbet eden Başkan Esen, başarılı çocuklara istedikleri fırsatları veren vakıfların olmasının önemli bir avantaj olduğunu vurgulayarak vakıf yöneticilerine teşekkür etti. Esen, vakıf kültürünü öğrenen çocukların ve gençlerin bu kültürü kendilerinden sonra gelen nesil için etkili ve verimli bir şekilde devam ettireceklerine emin olduklarını söyleyerek sınavda başarı elde eden öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Ziyaret sonunda öğrencilere Esen tarafından hediyeleri takdim edildi.

Çankırı - 10:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.