13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ZABITA HAFTASINI KUTLADI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 194. yıldönümünü kutlayan Esen, mesai gözetmeksizin çalışan zabıta ekiplerine başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Mesajda şu ifadeler yer aldı: “Sağlık konusunda önemli bir sınavdan geçtiğimiz 2020 yılında, özellikle pandemi sürecinde denetimlerini artıran […]
Çankırı - 2 Eylül 2020 15:44 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 194. yıldönümünü kutlayan Esen, mesai gözetmeksizin çalışan zabıta ekiplerine başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Sağlık konusunda önemli bir sınavdan geçtiğimiz 2020 yılında, özellikle pandemi sürecinde denetimlerini artıran ve COVID-19 tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ev ev dolaşarak aceze yardımlarını ulaştıran zabıta ekiplerimiz çok güzel işlere imza attı. En sıkıntılı günlerimizde birbirimizi ayakta tutmaya çalışırken bu zincirin önemli bir halkası da zabıta ekiplerimiz oldu. Denetimlerinin yanı sıra Zabıta Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğumuz “Tüketici Hakları Zabıta Amirliğimiz” ile tüketicilerin yanında bir yol çizerek bilinçli tüketici kitlesi oluşturmaya destek verdi.

İnsan odaklı hizmetlerimiz doğrultusunda; Çankırı halkının sağlığını korumak, güvenliğini, huzurunu ve refahını sağlamak için gecesini gündüzüne katan zabıta ekiplerimize, meslek hayatlarında ve yaşamlarında esenlikler diliyor, görevlerinde başarılarının devamını temenni ediyorum.”

Başkan Esen’in kutlamasının ardından Çankırı zabıta ekipleri, Zabıta Haftası’nı kutlayan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e ziyarette bulundu. Makamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Esen’e çiçek takdim edildi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, makamında bu kez zabıta ekiplerini ağırladı. Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Esen, halk ile iç içe ve doğrudan iletişim halinde olan ekibine çalışmalarında başarılar diledi. Zabıta ekiplerinin Belediyenin dışarıdaki yüzü olduğunun altını çizen Esen, Çankırı halkına hizmetlerin en iyisini ve kalitelisini verebilmek, onların sağlığını ve huzurunu koruyabilmek için Çankırı zabıtasının birlik, beraberlik ve uyum içerisinde hareket ettiğini ve bu ekip ruhu sayesinde sahada verim aldıklarını söyledi.

 

Çankırı - 15:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.