14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN “VATANDAŞIMIZA BİR ADIM MESAFEDEYİZ”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in hemşehrilerini dinlediği, istek ve şikâyetlerine çözüm bulduğu “Halk Günü” uygulaması tüm hızı ile devam ediyor. Her Cuma günü düzenlenen Halk Günü’ne katılan vatandaşlar istek, öneri ve projelerini Başkan Esen ile paylaşıyor. Hemşehrilerini can kulağı ile dinleyen Esen, her buluşmada vatandaşa bir adım mesafede olduklarının altını çiziyor. Vatandaşları makamında ağırlayan […]
Çankırı - 24 Ocak 2020 22:41 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in hemşehrilerini dinlediği, istek ve şikâyetlerine çözüm bulduğu “Halk Günü” uygulaması tüm hızı ile devam ediyor. Her Cuma günü düzenlenen Halk Günü’ne katılan vatandaşlar istek, öneri ve projelerini Başkan Esen ile paylaşıyor. Hemşehrilerini can kulağı ile dinleyen Esen, her buluşmada vatandaşa bir adım mesafede olduklarının altını çiziyor.

Vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Esen, her hafta düzenlenen Halk Günü buluşmasında vatandaşların yoğun ve samimi ilgisi ile karşılaşıyor. Halkla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten Esen, bu hafta da vatandaşları samimi bir şekilde dinleyerek onlardan gelen isteklerin çözüme ulaşması için gerekli talimatları verdi. Halk Günü’ne ilginin her geçen gün daha da arttığını belirten Esen, “Büyüdüğüm şehrin güzel insanlarına hizmet etmekten büyük heyecan duyuyorum. Şehrimizin sorunlarını birlik ve beraberlik içerisinde çözerek daha da güzel hizmetler üreteceğiz. Vatandaşımıza bir adım mesafedeyiz.” ifadelerini kullandı.

Çankırı - 22:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.