Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ÜRETİM ATÖLYESİNİ GEZDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyenin üretim atölyesini gezdi. Kırkevler Mahallesi’nde yeni yerine taşınan atölyeyi inceleyen Esen, üretim aşaması hakkında kadın personelleri ile istişare etti. Belediyenin 6. katında hizmet veren üretim atölyesi yeni yerine taşındı. Başkan Esen, Belediye saha işçileri için yazlık ve kışlık olmak üzere tulum ve iş kıyafetlerinin dikildiği atölyenin üretim kapasitesini […]
Çankırı - 22 Nisan 2022 10:34 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyenin üretim atölyesini gezdi. Kırkevler Mahallesi’nde yeni yerine taşınan atölyeyi inceleyen Esen, üretim aşaması hakkında kadın personelleri ile istişare etti.

Belediyenin 6. katında hizmet veren üretim atölyesi yeni yerine taşındı. Başkan Esen, Belediye saha işçileri için yazlık ve kışlık olmak üzere tulum ve iş kıyafetlerinin dikildiği atölyenin üretim kapasitesini arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Esen, çevre belediyelerin iş elbisesi ihtiyaçlarına da cevap veren atölyenin, hizmet üreten bir Belediyecilik anlayışı olduğunun altını çizdi.

Çankırı - 10:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.