24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN: “TÜRK’ÜN BİLEĞİ BÜKÜLMEZ”

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Bilek Güreşi ile Tokat’ta düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonalarında milli takım seçmelerinde derece alan ilimiz sporcuları Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti.  Başkan Esen, müsabakalardan 4 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile dönen sporcuları tebrik ederek “Türk’ün bileği bükülmez.” dedi. Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti […]
Çankırı - 17 Eylül 2021 22:24 A A

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Bilek Güreşi ile Tokat’ta düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonalarında milli takım seçmelerinde derece alan ilimiz sporcuları Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti.  Başkan Esen, müsabakalardan 4 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile dönen sporcuları tebrik ederek “Türk’ün bileği bükülmez.” dedi.

Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu tür organizasyonların yeni sporcular kazanma ve sosyokültürel yapıya katkı sağlama gibi önemli işlevleri olduğunu düşünüyorum. Bu başarıları görünce Belediyespor Kulübümüz bünyesinde de bilek güreşi branşını açmamız gerektiğine inandım. Buradan milli takıma taze kan olabilecek pırıl pırıl yeni sporcular yetiştirebiliriz. Ulusal ve uluslararası alanda şehrimizin adını duyuran sporcularımızın çok büyük sorumluluklar taşıyor. Antrenörleri ile birlikte tüm sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyorum.” diyerek sporculara hediye takdim etti.

Çankırı Milli Takım Antrenörü Hüseyin Çöpten ise desteklerini esirgemediği için Başkan Esen’e teşekkür etti.

Çankırı - 22:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.