Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ GÜREŞÇİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Türkiye 3.sü güreşçisi Burak Özgen’i altın ile ödüllendirdi. Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede Esen, 9-13 Mart 2022 tarihleri arasında Tokat’ta düzenlenen U20 Gençler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’na katılarak 74 kg’da Türkiye 3.sü olan Çankırı Belediyespor Kulübü Güreş Takımı sporcularından Burak Özgen’i ve Antrenörü Seyfettin Karadeniz’i tebrik etti. Geçtiğimiz günlerde milli […]
Genel - 23 Mart 2022 19:10 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Türkiye 3.sü güreşçisi Burak Özgen’i altın ile ödüllendirdi. Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede Esen, 9-13 Mart 2022 tarihleri arasında Tokat’ta düzenlenen U20 Gençler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’na katılarak 74 kg’da Türkiye 3.sü olan Çankırı Belediyespor Kulübü Güreş Takımı sporcularından Burak Özgen’i ve Antrenörü Seyfettin Karadeniz’i tebrik etti.

Geçtiğimiz günlerde milli takıma davet edilen Güreşçi Burak Özgen, Türkiye 3.lüğü heyecanını Başkan Esen ile paylaştı. Yaklaşık bin sporcunun katıldığı şampiyonadan kendi kategorisinden Türkiye üçüncüsü olarak çıkan, Dünya ve Avrupa Şampiyonası Milli takım kampına çağrılan Özgen’i Başkan Esen altın ile ödüllendirdi. Güreşçisini tebrik eden Esen, “Ata sporumuzda bayrağı alıp başarılı adımlar ile yoluna devam eden, kendinden emin gençlerimizi spor camiasına kazandırmaktan gururluyuz.” dedi.

Genel - 19:10 A A
BENZER HABERLER