Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN TÜRK KIZILAYI’NI AĞIRLADI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.  Ziyarete Türk Kızılay Çankırı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy da eşlik etti. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Esen, Türk Kızılay’ın ülkenin en önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirterek, “Türk Kızılay, tüm dünyada saygınlık kazanmış bir kuruluş […]
Çankırı - 16 Temmuz 2020 12:20 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.  Ziyarete Türk Kızılay Çankırı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy da eşlik etti.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Esen, Türk Kızılay’ın ülkenin en önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirterek, “Türk Kızılay, tüm dünyada saygınlık kazanmış bir kuruluş olarak ülkemizin önemli vizyonlarındandır.” dedi.  Esen, Türk Kızılay ailesini özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ise Çankırı Belediyesi’nin kendilerine verdiği desteklerden dolayı Başkan Esen’e teşekkür etti.

Çankırı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy ise yardımseverlerin her geçen gün artan desteği ile ihtiyaç sahiplerinin en büyük destekçisi olmaya devam ettiklerini belirterek Çankırı’da özellikle corona virüs sürecinde daha da aktif hale getirdikleri hareket planlarından bahsetti.

Çankırı - 12:20 A A
BENZER HABERLER