Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyede 657’ye tabi olarak çalışan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı. Son sözleşme ile memurların sosyal denge tazminatı 1100 TL’ye yükseltildi. Başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci ile bir araya gelen Esen, çalışanlarının ekonomik koşullarına katkı sağlamak ve koşullarını iyileştirmek için iyi niyetle hareket […]
Ekonomi - 14 Ocak 2022 20:04 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyede 657’ye tabi olarak çalışan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı. Son sözleşme ile memurların sosyal denge tazminatı 1100 TL’ye yükseltildi.

Başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci ile bir araya gelen Esen, çalışanlarının ekonomik koşullarına katkı sağlamak ve koşullarını iyileştirmek için iyi niyetle hareket ettiklerini söyledi. Ekonomik koşulların zorluğunun farkında olduklarını belirten Esen, çalışanlarının emeklerini korumak için imkânları ölçüsünde gayret ettiklerini ifade etti. Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Selci ise sözleşmeden faydalanan tüm çalışanlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sözleşme; 1 Ocak 2022 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yürürlükte olacak. Kurban ve Ramazan Bayramlarında ise memurlara, verilen tutarın iki katı kadar ödeme yapılacak.

Ekonomi - 20:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.