13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTAR YAPTI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, şehit aileleri ve gaziler ile iftar yaptı. Bir dinlenme tesisinde düzenlenen iftar yemeğine; Muharip Gaziler Derneği Çankırı Şube Başkanı Ahmet Çelik, Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Ekşi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanı Mehmet Uçar, Çankırı Terörle Mücadele Kahramanları Dernek […]
Çankırı - 30 Mart 2023 10:08 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, şehit aileleri ve gaziler ile iftar yaptı. Bir dinlenme tesisinde düzenlenen iftar yemeğine; Muharip Gaziler Derneği Çankırı Şube Başkanı Ahmet Çelik, Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Ekşi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanı Mehmet Uçar, Çankırı Terörle Mücadele Kahramanları Dernek Başkanı İsmail Yorulmaz ve Türkiye Harp Malulleri Gazi ve Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Çankırı Şubesi Başkanı Yüksel Teke de katıldı.

Başkan Esen, konuklarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Tuttuğunuz oruçlar, yaptığınız hayırlar ve ibadetler Cenab-ı Allah’ın dergâhında kabul buyursun. On bir ayın sultanı Ramazan, hayırlara vesile olsun. Allah sağlık ve sıhhat ile nice bayramlara erişmemizi nasip etsin. Gazi ve şehitlerimizin canına değsin. Davetimize icabet ettiğiniz için eşim ve ben Çankırı Belediyesi adına şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan uzak daha nice günlerimiz olsun inşallah. Deprem ve sel felaketlerini Rabbim bir daha bizlere göstermesin.” ifadelerini kullandı.

İftar programının ardından Esen, misafirleri ile sohbet etti.

Çankırı - 10:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.