-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, 36’ncı olağan meclis toplantısına katıldı. Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen birlik meclis toplantısında ‘sağlıklı kent’ başlığının kentlerin yollarına, sokaklarına, sosyalleşme olanaklarına, pozitif ayrımcılığa tabi olması gereken grupların yaşamlarına ve kentin ticaretine kadar geniş bir içeriğe sahip olduğunu dile getirdi. Meclis toplantısının ardından Türkiye Sağlıklı […]
Çankırı - 18 Kasım 2021 17:09 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, 36’ncı olağan meclis toplantısına katıldı. Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen birlik meclis toplantısında ‘sağlıklı kent’ başlığının kentlerin yollarına, sokaklarına, sosyalleşme olanaklarına, pozitif ayrımcılığa tabi olması gereken grupların yaşamlarına ve kentin ticaretine kadar geniş bir içeriğe sahip olduğunu dile getirdi.

Meclis toplantısının ardından Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin bu yıl 12’ncisini düzenlediği Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması’nın ödül töreni yapıldı.

Sağlıklı Kentler Birliği encümeninde bulunan Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, ‘Sosyal Girişimcilik Merkezi’ projesi ile ödüle layık görülen Nilüfer Belediyesi’nin ödülünü Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e takdim etti.

Çankırı - 17:09 A A
BENZER HABERLER