Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN RAMAZAN ÇADIRINDA YEMEK DAĞITTI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan ayının ilk iftar günlerini vatandaşlar ile geçirdi. Belediyenin PTT yanındaki otopark alanına kurduğu Ramazan çadırında, iftar yapmaya gelen çok sayıda vatandaş ağırlandı. İlginin yoğun olduğu iftar sofrasında Başkan Esen de personeli ile birlikte yemek dağıttı. Ramazan ayında 65 yaş üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlara evde sıcak yemek hizmeti veren […]
Çankırı - 4 Nisan 2022 17:27 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan ayının ilk iftar günlerini vatandaşlar ile geçirdi. Belediyenin PTT yanındaki otopark alanına kurduğu Ramazan çadırında, iftar yapmaya gelen çok sayıda vatandaş ağırlandı. İlginin yoğun olduğu iftar sofrasında Başkan Esen de personeli ile birlikte yemek dağıttı.

Ramazan ayında 65 yaş üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlara evde sıcak yemek hizmeti veren Çankırı Belediyesi, şehir merkezindeki otopark alanına da Ramazan çadırı kurdu. Yüzlerce vatandaş, Belediyenin toplu iftarına katıldı. Belediye Başkanı İsmail Esen, Ramazan ayının bereketini paylaşmak istediklerini söyleyerek “Memleketimize okumaya gelmiş üniversiteli gençlerimiz, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız, iftar saatinde evine yetişemeyen vatandaşlarımız ve yolu şehrimizden geçen yolcularımız için Ramazan çadırımızı kurduk. Burada yoğun bir ekip ile hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımızın güvenliğinden tutun da ortamın hijyeninden yemek dağıtımına kadar birçok personelimiz çalışmakta. İlgi de yoğun olunca dışarıya da masalarımızı kurmak zorunda kaldık. Ramazan ayının bereketi ve bolluğu şehrimizin üzerine olsun.” dedi.

Çankırı - 17:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.