Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN RAKİP TAKIMA 3 GOL ATTI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, futbol turnuvasının ikinci maçının başlangıç vuruşunu yaptı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımında yer alan Esen, hat-trick yaparak topu üç kez rakip takımın ağlarına gönderdi. Çankırı Belediyesinin birimler arası futbol turnuvası heyecanını sürdürüyor. Her geçen gün taraftarını arttıran turnuva, takımların gol heyecanına sahne oluyor. Turnuvanın ikinci maçında Kültür ve […]
Genel - 8 Aralık 2021 12:40 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, futbol turnuvasının ikinci maçının başlangıç vuruşunu yaptı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımında yer alan Esen, hat-trick yaparak topu üç kez rakip takımın ağlarına gönderdi.

Çankırı Belediyesinin birimler arası futbol turnuvası heyecanını sürdürüyor. Her geçen gün taraftarını arttıran turnuva, takımların gol heyecanına sahne oluyor. Turnuvanın ikinci maçında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımında sahaya çıkan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü kalesine attığı üç gol ile takımına sevinç yaşattı. 9-5 skor ile rakip takım karşısında üstünlük sağlayan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ilk maçında avantaj yakaladı.

Destek Hizmetleri ile Güvenlik birimleri arasında yapılan turnuvanın üçüncü maçı ise 5-3’lük skor ile Güvenlik biriminin oldu.

Genel - 12:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.