Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN PAZAR ESNAFINA SICAK ÇORBA DAĞITTI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Aksu Mahallesi’nde Pazar günleri kurulan pazar yerinde satış yapan esnaflara sıcak çorba dağıttı. Pazar esnafı ile bol bol sohbet eden Esen, alışveriş yapmaya gelen vatandaşlara da ikramda bulundu. Çankırı Belediyesi, sabahın erken saatlerinde tezgâhlarını kuran Pazar Pazarı esnafını güzel bir sürpriz ile karşıladı. Köylü pazarının da kurulduğu pazar yerinde […]
Çankırı - 16 Mart 2020 14:15 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Aksu Mahallesi’nde Pazar günleri kurulan pazar yerinde satış yapan esnaflara sıcak çorba dağıttı. Pazar esnafı ile bol bol sohbet eden Esen, alışveriş yapmaya gelen vatandaşlara da ikramda bulundu.

Çankırı Belediyesi, sabahın erken saatlerinde tezgâhlarını kuran Pazar Pazarı esnafını güzel bir sürpriz ile karşıladı. Köylü pazarının da kurulduğu pazar yerinde esnaf ve vatandaşa sıcak çorba ikram edildi. Uygulamadan memnuniyetini dile getiren pazar esnafı, kendilerine ikramda bulunan Başkan Esen ile sohbet ederek çay ikramında bulundu. Esen, çorba dağıtımından sonra tezgâhları tek tek ziyaret ederek esnafın istek ve önerilerini dinledi.

Çankırı - 14:15 A A
BENZER HABERLER