13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi’nde gerçekleşen istişare toplantısında mahalle sakinlerinin istek ve beklentileri tespit edildi. Toplantıya Başkan Yardımcıları ile birim müdürleri de katıldı. Başkan Esen, gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantısında vatandaşların istek, talep ve şikâyetleri hakkında muhtarlardan bilgi aldı. Merkez mahalleler ile […]
Çankırı - 28 Ocak 2022 19:15 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi’nde gerçekleşen istişare toplantısında mahalle sakinlerinin istek ve beklentileri tespit edildi. Toplantıya Başkan Yardımcıları ile birim müdürleri de katıldı.

Başkan Esen, gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantısında vatandaşların istek, talep ve şikâyetleri hakkında muhtarlardan bilgi aldı. Merkez mahalleler ile iletişimde muhtarların yerel yönetimin gözü ve kulağı olduğunu belirten Esen, “Muhtarlarımız, mahallelerdeki en önemli temsilcilerimiz. Hizmetlerimizi şehrimizin en ücra noktasına kadar götürerek vatandaşımızın beklentisini karşılamak ve yaşam kalitesini arttırmak istiyoruz. Bu anlamda, muhtarlarımız ile istişare ederek mahallelerimizin sorunlarını dinliyor, ekibimiz ile birlikte kalıcı çözümler geliştiriyor ve ihtiyaç duyulan bölgelere uyguluyoruz.” dedi.

Çankırı - 19:15 A A
BENZER HABERLER