Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN MUHTARLARIN ÖZEL GÜNÜNÜ KUTLADI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Mahalle muhtarlarının 1829 yılından bu yana idari yapı içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Esen, hizmetin halka daha fazla yakınlaştırılmasında, halkın beklentilerinin daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturulmasında muhtarlar ile iş birliği halinde çalışmanın bir şehrin ileriye […]
Çankırı - 18 Ekim 2020 15:40 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Mahalle muhtarlarının 1829 yılından bu yana idari yapı içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Esen, hizmetin halka daha fazla yakınlaştırılmasında, halkın beklentilerinin daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturulmasında muhtarlar ile iş birliği halinde çalışmanın bir şehrin ileriye dönük geliştirilmesinde önemli bir paya sahip olduğunu vurguladı.

Başkan Esen, devlet ile vatandaş arasında sağlam bir köprü vazifesi gören muhtarların, halkın haklarının korunmasında ve hizmetlerin vatandaşa eşit olarak ulaştırılmasında itimat edilen kişi olduğunu söyledi. Esen, mesajını şu ifadeler ile sürdürdü:

“Belediyecilik hizmetlerinde ve şehrin yönetiminde bize yarenlik eden kıymetli muhtarlarımız ile birlikte ortak akılda buluşarak şehrimiz için daha güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş muhtarlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Çankırı - 15:40 A A
BENZER HABERLER