13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN MASKE DENETİMLERİNE KATILDI

Çankırı Belediyesi, İçişleri Bakanlığının 81 ilde eş zamanlı olarak başlattığı Corona virüs (Covid–19) denetimleri kapsamında şehir merkezindeki iş yerlerinde maske denetimi gerçekleştirdi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in de katıldığı denetimlerde vatandaşlar ve esnaflar uyarıldı. Çankırı’da vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar, corona virüs önlemleri kapsamında denetlendi. Çankırı Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Pandemi Komisyonu ve İl Emniyet […]
Çankırı - 19 Ağustos 2020 19:55 A A

Çankırı Belediyesi, İçişleri Bakanlığının 81 ilde eş zamanlı olarak başlattığı Corona virüs (Covid–19) denetimleri kapsamında şehir merkezindeki iş yerlerinde maske denetimi gerçekleştirdi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in de katıldığı denetimlerde vatandaşlar ve esnaflar uyarıldı.

Çankırı’da vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar, corona virüs önlemleri kapsamında denetlendi. Çankırı Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Pandemi Komisyonu ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile Çankırı Belediyesi zabıta ekipleri, vatandaşların maske kullanımını ve sosyal mesafeye uygunluğunu kontrol etti.  Şehir merkezindeki iş yerlerin denetimini üstlenen Çankırı Belediyesi, Başkan Esen önderliğindeki zabıta ekipleri ile birlikte iş yerlerini tek tek gezerek Covid–19 salgınına karşı alınan önlemleri inceledi. Alışveriş yapan vatandaşlar ile satış yapan esnaflara, maske ve sosyal mesafe kuralları bir kez daha hatırlatıldı. Başkan Esen, halk sağlığını korumak amacı ile vatandaşların yoğun olarak kullandıkları tüm alanlarda maske ve sosyal mesafe denetimlerini sürdüreceklerini belirtti.

Çankırı - 19:55 A A
BENZER HABERLER