Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN MAHALLE MUHTARLARI İLE İFTARDA BULUŞTU

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sosyal Tesis’te düzenlenen iftar programına katılan muhtarlar ile sohbet etme imkânı bulan Başkan Esen, Çankırı’ya hizmette birlik ve beraberliklerinin daim olmasını temenni etti. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı iftar programında konuşan Esen, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Çankırı’mız için neler yapabiliriz, […]
Çankırı - 15 Nisan 2022 20:38 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sosyal Tesis’te düzenlenen iftar programına katılan muhtarlar ile sohbet etme imkânı bulan Başkan Esen, Çankırı’ya hizmette birlik ve beraberliklerinin daim olmasını temenni etti.

Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı iftar programında konuşan Esen, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Çankırı’mız için neler yapabiliriz, hizmetlerimizi daha nasıl ileri noktaya taşıyabiliriz üzerine düşünüyoruz. Ortak akıl ve karar noktasında istişare mekanizmamızın en büyük ortağı muhtarlarımızdır. Yaptığımız her çalışma bir ekip ürünüdür.” dedi.

İftar sonrası Konferans Salonu’nda devam eden programda Esen,  Çankırı’ya yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında muhtarlara sunum yaptı. Muhtarlar, yapılacak projelere beğenilerini dile getirirken merak ettikleri çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Çankırı - 20:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.