Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN: “KURTULUŞUMUZ BİRLİK VE BERABERLİKTEDİR”

      Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Berat Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı. “İyi niyetimiz, birlik ve beraberliğimiz ışığında Allah’a sığınarak her türlü musibetten hep birlikte beraat edeceğiz.” diyen Başkan Esen, mesajını şu ifadeler ile sürdürdü: “Milletimiz duaları, inancı, birlik ve beraberliği sayesinde geçmişte ne badireler atlattıysa son bir yıldır hayatımızı esir […]
Çankırı - 26 Mart 2021 13:46 A A

      Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Berat Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı. “İyi niyetimiz, birlik ve beraberliğimiz ışığında Allah’a sığınarak her türlü musibetten hep birlikte beraat edeceğiz.” diyen Başkan Esen, mesajını şu ifadeler ile sürdürdü:

“Milletimiz duaları, inancı, birlik ve beraberliği sayesinde geçmişte ne badireler atlattıysa son bir yıldır hayatımızı esir alan corona virüs salgınını da atlatacaktır.  Bu konuda her bir ferdimize düşen kontrollü sosyal hayat ilkelerine koşulsuz uymak büyük önem taşımaktadır. Birbirimize vebal değil, hayat olacağız. Birlikte sağlıkla yaşamanın, huzurlu yarınlara ulaşmanın en önemli kuralı bencil olmamak, ortak akıl ve irade ile hareket edebilmek. Kurtuluşumuz, birlik ve beraberliktedir. Berat Kandili vesilesi ile tüm dualarımız hemşerilerimizin, şehrimizin, milletimizin ve ülkemizin üzerine olsun.

27 Mart Cumartesi günü saat 21.30’da T.C. Çankırı Belediyesi facebook hesabımızdan canlı olarak yayınlanacak mevlit programımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyor,  Türk İslam âleminin Berat Kandili´ni kutluyorum. Allah,  milletçe huzur dolu bir Ramazan ayına ulaşmayı nasip eylesin.”

Çankırı - 13:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.