21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN: “KURBAN BAYRAMINDA DA BİR TELEFON KADAR YAKIN OLACAĞIZ”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Esen, mesajında hemşehrileri başta olmak üzere tüm Türk ve İslam âleminin bayramını kutladı. Bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Esen, bayramların hoşgörü, dayanışma, paylaşma açısından önemli bir fırsat olduğunu söyleyerek “İki yıldır salgın dolayısı ile milli ve manevi bütünlüğümüzü sağlamlaştıran […]
Çankırı - 19 Temmuz 2021 22:22 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Esen, mesajında hemşehrileri başta olmak üzere tüm Türk ve İslam âleminin bayramını kutladı.

Bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Esen, bayramların hoşgörü, dayanışma, paylaşma açısından önemli bir fırsat olduğunu söyleyerek “İki yıldır salgın dolayısı ile milli ve manevi bütünlüğümüzü sağlamlaştıran bayramlarımızı mesafeli kutlamak zorunda kaldık. Bu yıl da gelecek günlerimizi sağlıklı ve huzurlu geçirebilmemiz için gerekli tedbirlere uymaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde barış ve sevgi dolu sağlıklı günlere ulaşmak için elimizden gelen gayreti göstermeli, kendimiz ve sevdiklerimiz için kontrollü sosyalleşmeyi unutmamız gerekiyor. Çankırı Belediyesi olarak bizler her zaman olduğu gibi bu bayramda da sizler için çalışıyor olacağız.

Halkımızın Kurban Bayramı’nı rahat, huzurlu ve sağlıklı geçirmesini sağlamak için tüm birimlerimiz, vatandaşımıza bir telefon kadar yakın olacak.

Bu vesile ile başta Çankırılı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm Türk ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Çankırı - 22:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.