13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN: “İŞÇİ VE EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Esen, mesajında; “Helal kazanç ile kendisinin ve sevdiklerinin geçimini sağlamaya çalışan ve alın teri ile akıttığı emeğini ortaya koyan, ülkemizin  sosyal ve  ekonomik hayatına önemli ölçüde yön veren tüm emekçi kardeşlerimizin bu önemli gününü kutluyorum.” dedi. Mesajda şu […]
Çankırı - 30 Nisan 2020 18:58 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Esen, mesajında; “Helal kazanç ile kendisinin ve sevdiklerinin geçimini sağlamaya çalışan ve alın teri ile akıttığı emeğini ortaya koyan, ülkemizin  sosyal ve  ekonomik hayatına önemli ölçüde yön veren tüm emekçi kardeşlerimizin bu önemli gününü kutluyorum.” dedi. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Çalışanlarımızın sırtındaki ter soğumadan emeklerinin karşılığının verilmesi, huzur ve güven ortamının sağlanması, çalışan motivasyonunun ve iş potansiyelinin arttırılmasının merkezini oluşturmaktadır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün hem işveren ve işçi hem de işçiler arasında dayanışma, kardeşlik ve barış ortamının güçlendirilmesine inancımız tamdır. Yerel yönetimde insan odaklı anlayışımızın temelini ise öncelikle emeğe saygı oluşturmaktadır. Çankırı Belediyesi olarak işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm emekçilerimizin bu anlamlı gününü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı bir ömür geçirmelerini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Çankırı - 18:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.