Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN HUZUREVİ SAKİNLERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri ile iftar yaptı. Huzurevi sakinlerinin kendi yerlerinde bir arada geçirdikleri yemek saati, Çankırı Belediyesi ev sahipliğinde Sosyal Tesis’e taşındı. İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Esen, “Geçtiğimiz günlerde sizler için oluşturduğumuz Hatıra Ormanı’ndaki ağaçlarımıza iyi bakıyoruz, onlar bizlere emanet. Gözünüz arkada kalmasın. Pandemi […]
Çankırı - 13 Nisan 2022 10:40 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri ile iftar yaptı. Huzurevi sakinlerinin kendi yerlerinde bir arada geçirdikleri yemek saati, Çankırı Belediyesi ev sahipliğinde Sosyal Tesis’e taşındı.

İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Esen, “Geçtiğimiz günlerde sizler için oluşturduğumuz Hatıra Ormanı’ndaki ağaçlarımıza iyi bakıyoruz, onlar bizlere emanet. Gözünüz arkada kalmasın. Pandemi sürecinden dolayı uzun süredir sizler ile bir araya gelemedik. Sağlığınızı sıkıntıya sokmamak adına sizler ile hasbihal edemedik. Bugüne kısmetmiş. Allah hepimize sağlık versin ve nice Ramazanlar görmeyi nasip etsin.” diye konuştu.

Program sonunda Başkan Esen ve eşi, huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek onlara hediye takdim etti, ağaç dikimine katıldıkları için de belge verdi. Esen çifti, büyüklerinin hayır dualarını da aldı.

Çankırı - 10:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.