-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ENGELİ OLAN VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engeli olan bireyler ile Uzay Düğün Salonu’nda düzenlenen yemekli programda bir araya geldi. Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Esen, Dünya Engelliler Günü’nün engeli olan bireylere karşı daha duyarlı olduğumuz ve onlarla yalnızca bir gün değil her gün empati kurabildiğimiz bir dünyaya vesile olmasını temenni […]
Çankırı - 3 Aralık 2022 23:20 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engeli olan bireyler ile Uzay Düğün Salonu’nda düzenlenen yemekli programda bir araya geldi.

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Esen, Dünya Engelliler Günü’nün engeli olan bireylere karşı daha duyarlı olduğumuz ve onlarla yalnızca bir gün değil her gün empati kurabildiğimiz bir dünyaya vesile olmasını temenni ederek tüm güzelliklerin yaşandığı engelsiz günler diledi.

Engelsiz Ritm Grubunun şarkıları ile keyifli saatler geçiren vatandaşlar, program sonunda Başkan Esen ile bol bol fotoğraf çektirdi. Yemeğin ardından Engelliler Koordinasyon Merkezi üyeleri yemek duası yaptı. Çankırı Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selami Deveci tarafından Esen’e desteklerinden dolayı Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Çankırı - 23:20 A A
BENZER HABERLER